Отпугиватель визуальный "Сова летящая" 38х27 см голографическая с колокольчикоми.
Описание:
Сова виготовлена з сітловідбивального матеріалу, який добре відбиває сонячне світло і таким чином відлякує птахів.
Цей відлякувач можна легко повісити на дерево в саду або на балконі, щоб він рухався на вітру і робив свою справу.
Матеріал стійкий до промінів сонця і не втрачає своїх властивостей протягом багатьох років .
Відлякувач має дзвіночок що посилює ефективність відлякувача.
Відлякувач і діє на голубів, горобців, шпаків,ластівок та багато інших птахів.
Цвет: Голографическая Материал: ПластикХарактеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 100 г |
| Высота | 1 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Длина | 27 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Тип средства | Отпугиватель |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Зона действия | 10 кв.м |
| Вид вредителя | Птицы |
| Пользовательские характеристики | |
| Принцип действия | Визуальный |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴




